Integer na wykresie rysuje równe korekty wzrostowe w panującym od ponad roku trendzie spadkowym. Obecnie kurs dociera do zniesienia wewnętrznego Ret=61,8% całego okresu zwyżki 2009 -2013. Poziom 61,8% zniesienia jest typowy dla końca korekty choć struktura na wykresie nie jest dość jednoznaczna.
To co jest widoczne na wykresie to dominujący trend spadkowy z wyraźnym wsparciem na 150 PLN zarysowanym od początku 2015 roku. Również obroty generowane w tym zakresie są większe niż średnie z ostatniego roku. Są to oczywiście obiektywne sytuacje, które nie gwarantują, że kierunek zostanie odwrócony ale nakazują zwrócić uwagę na technikę.
W tym momencie równe korekty wzrostowe to sygnał, że siła podaży wciąż jest większa. Przekroczenie zakresu ostatniego ważnego szczytu korekcyjnego swingu będzie wstępnym sygnałem, że prawdopodobnie mamy do czynienia ze zmianą nastawienia inwestorów. Jest to przykład metody overbalance.
Linia trendu spadkowego została pokonana i drugim wymaganym sygnałem zmiany trendu jest wyjście ponad szczyt ostatniego swingu, co pokrywa się z ostatnim akapitem.
Ważne aby z dołka powstał wzrostowy impuls, co będzie potwierdzeniem że dochodzi do istotnych zmian z układzie sił. Najważniejsze jednak aby pokonać ostatni ważny swing w układzie wzrostowych korekt na wykresie Integer. Co ciekawe, gdyby kurs nie pogłębił przeceny, a oczekiwany ruch wyszedłby ponad ostatni szczyt swingu, na wykresie powstanie zwrotna formacja dołkowa Double Bottom.
Największy polski ubezpieczyciel PZU i fundusz dużego amerykańskiego holdingu Franklin Templeton zainwestują w innowacyjne paczkomaty. Wspólnie z Integerem i BGK dofinansują biznes Rafała Brzoski kwotą 460 mln zł.
Dzięki nowym środkom Integer.pl rozstawi 4 tysiące nowych paczkomatów we Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Polsce.